KNLTB Najaarscompetities 2019

vr 13-9-2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 12
TV PIT 1 VIERLINGSBEEK 1
vr 13-9-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
TV PIT 3 DE OORSPRONG 2
vr 13-9-2019 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 53
TV PIT 1 EDOS 1
za 14-9-2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 21
TV PIT 1 DE WITTE SCHARE 3
za 14-9-2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 33
TV PIT 1 ALTB 1
zo 15-9-2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 18
TV PIT 1 DE HELSTER 3
zo 15-9-2019 Groen Zondag – Groen 1 – Afdeling 44
TV PIT 1 GENDT 2
vr 20-9-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 25
TV PIT 2 HARTOG 1
vr 20-9-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26
TV PIT 1 AFFERDEN 2
vr 20-9-2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 55
TV PIT 1 TACHYS 2
vr 27-9-2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 12
TV PIT 1 LENT 1
vr 27-9-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
TV PIT 3 GENDT 1
vr 27-9-2019 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 53
TV PIT 1 VORMER 2
za 28-9-2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 21
TV PIT 1 DUIVEN 5
za 28-9-2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 33
TV PIT 1 AVANTI ’55 4
zo 29-9-2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 18
TV PIT 1 VORMER 1
zo 29-9-2019 Groen Zondag – Groen 1 – Afdeling 44
TV PIT 1 RAPIDITAS 1
vr 4-10-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 25
TV PIT 2 DE LINDEN 1
vr 4-10-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26
TV PIT 1 LANGENBOOM 1
vr 4-10-2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 55
TV PIT 1 LENT 2
vr 11-10-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 25
TV PIT 2 VIP 1
vr 11-10-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26
TV PIT 1 MALDEN 2
vr 11-10-2019 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 53
TV PIT 1 DE WIEKSLAG 2
zo 13-10-2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 18
TV PIT 1 MALDEN 1
zo 13-10-2019 Groen Zondag – Groen 1 – Afdeling 44
TV PIT 1 DE HOGE WICK 2
vr 18-10-2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 12
TV PIT 1 TOPIO 2
vr 18-10-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
TV PIT 3 WEURT 4
vr 18-10-2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 55
TV PIT 1 DE HOGE WICK 3
za 19-10-2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 21
TV PIT 1 DE LINDEN 2
za 19-10-2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 33
TV PIT 1 SCHUYTGRAAF 2
vr 25-10-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 25
TV PIT 2 VORMER 1
vr 25-10-2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30
TV PIT 3 DE WIEKSLAG 2
vr 25-10-2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 55
TV PIT 1 DE LINDEN 3
zo 27-10-2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 18
TV PIT 1 RAPIDITAS 3
zo 27-10-2019 Groen Zondag – Groen 1 – Afdeling 44
TV PIT 1 BERG EN DAL 1

Inschrijving

Op dit moment is er nog geen inschrijving mogelijk.

Indeling najaarscompetitie 2019

Informatie over de indeling, wedstrijdprogramma, standen en reglementen vind je 0p: //mijnknltb.toernooi.nl/league/02DF7F50-680B-493A-8804-0045BA39675E/club/289

PIT 1 – Vrijdagavond Gemengddubbel 35+
Arietta Brouwer
Ingrid Haukes
Sandra de Kleijn
Joris van Kuijk
Alex ten Westeneind

PIT 2 – Vrijdagavond Gemengddubbel 35+
Mark de Beijer
Tini Janssen
Brigitte Jeurissen
Karin Grintjes
Bertram Grintjes

PIT 3 – Vrijdagavond Gemengddubbel 35+
Noëlla de Jaeger
John Romein
Karel Spann
Tine Hoogenkamp
Raymond heijmink
Yvonne v.d. Broek

PIT 1 – Vrijdagavond Damesdubbel 17+
Jasmijn Awater
Danielle Gastel
Jolanda Vergeer
Lieke Lamers
Yvonne Janssen

PIT 1 – Vrijdagavond Herendubbel 17+
Robin van der Hoeven
Joris Wingels
Rik Vermeulen
Joey Wijnhoven

PIT 1 – Vrijdagavond Herendubbel 35+
Lodewijk Esser
Francois Vergeer
Antoine Lamers
Frits Lelie
Wilbert Bach

PIT 1 – Zaterdag Gemengddubbel 17+
Arie van den Bielerd
Andrea van den Bielerd
Christie de Kleyne – Barbier
Adrie Ruiter
Jan Frieling

PIT 1 – Zaterdag Herendubbel 17+
Ger v.d. Berg
Han Bisselink
John Romein
Robert v.d. Hoeven
Geert-Jan Berning

TV PIT 1 – Zondag Jongens 11 t/m 17
Stan Lamers
Mylan Thijssen
Casper Peters
Wesley Vergeer
Thije Broos

TV PIT 1 – Zondag Groen 1
Froukje Van Alst
Frederique Van de Wetering
Merle Hock
Roos Ree
Thom Lamers

Kalender

 

B.L.O.E.M.I.G. toernooi

Zondag 13 oktober

Koek-en-Zopie toernooi

Zaterdag 28 december
Bardiensten

Najaarscompetitie 2019

Vrijdag 13 september: Team Noëlla de Jaeger

Openen: 18.30 uur  Geert-Jan Berning / sluiten  00.30 uur: Raymond Heijmink

Vrijdag 20 september: Team Arietta Brouwer

Openen: 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 27 september: Team Robin van der Hoeven

Openen 18.30 uur  Gitte van Otterloo  /  sluiten 00.30 uur : Hilaire Janssen

Vrijdag  4 oktober:  Team  Mark de Beijer

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 11 oktober: Team Lodewijk Esser

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Robert Kuster

Vrijdag 18 oktober:  Team Jasmijn Awater

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Jolanda Vergeer

Vrijdag 25 oktober: Team Noëlla de Jaeger

Openen 18.30 uur  Mark de Beijer / sluiten 00.30 uur: Raymond Heijmink

Zaterdag  14/09 – 28/09 - 19/10  : Team Ger van den Berg / Team Arie van den Bielerd

Openen en sluiten: Adrie Ruiter

Zondag  30/09  -  21/10  - 28/10 :   Jeugdteams

Openen en sluiten :  ???

Vraag?
Stel hem hier!