KNLTB Voorjaarscompetities 2019

za 6-4-2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 11
TV PIT 1 GENDT 3
zo 7-4-2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 19
TV PIT 1 DIDAM 1
do 11-4-2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 39
TV PIT 1 DE HOEF 1
vr 12-4-2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16
TV PIT 1 DUNO 1
vr 12-4-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 40
TV PIT 3 THE INSIDERS 1
vr 12-4-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 43
TV PIT 2 WEURT 1
vr 19-4-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 35
TV PIT 1 SPITSBERGEN 1
vr 19-4-2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 52
TV PIT 1 DE WIEKSLAG 2
vr 19-4-2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 67
TV PIT 1 DE KOLKSTEDE 1
za 20-4-2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 11
TV PIT 1 LENT 3
ma 22-4-2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 19
TV PIT 1 DE HOOGKAMP 1
do 25-4-2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 39
TV PIT 1 HERVELD 1
vr 26-4-2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16
TV PIT 1 SET ’77 3
vr 26-4-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 40
TV PIT 3 DE HELSTER 8
vr 26-4-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 43
TV PIT 2 DE HAANENBERGH 2
vr 10-5-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 35
TV PIT 1 DE DOES 1
vr 10-5-2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 52
TV PIT 1 GENDT 1
vr 10-5-2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 67
TV PIT 1 DUIVEN 4
vr 17-5-2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16
TV PIT 1 AVANTI ’55 1
vr 17-5-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 40
TV PIT 3 AVANTI ’55 1
vr 17-5-2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 52
TV PIT 1 BEMMEL 2
za 18-5-2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 11
TV PIT 1 THE INSIDERS 1
zo 19-5-2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 19
TV PIT 1 OTV 4
do 23-5-2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 39
TV PIT 1 DE WITTE SCHARE 2
vr 24-5-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 35
TV PIT 1 KELTENWOUD 2
vr 24-5-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 43
TV PIT 2 DE HAANENBERGH 3
vr 24-5-2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 67
TV PIT 1 DE HELSTER 4
vr 31-5-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 35
TV PIT 1 DE HELSTER 5
vr 31-5-2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 43
TV PIT 2 BEMMEL 1
vr 31-5-2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 67
TV PIT 1 DE HOGE WICK 2

 

Inschrijvingen Voorjaarscompetitie 2019

Alle voorjaarscompetities 2019 zijn in één inschrijfformulier samengevoegd.

Dit zijn de Voorjaarscompetitie KNLTB District Gelderland en de Zomeravondcompetitie KNLTB district Gelderland.

De KNLTB Voorjaarscompetitie’s beginnen 6 april en eindigt 6 juni 2019 (excl. inhaaldata), de KNLTB Zomeravondcompetitie begint medio mei en eindigt medio juni 2019.

Voor meer informatie zie ook www.knltb.nl

Loting

De aanvoerders van de ingeschreven teams die moeten loten worden tzt uitgenodigd in het clubhuis, daar zal geloot worden.

NIEUW!!!!!:

Teams die uitgeloot worden krijgen voor de najaarscompetitie 2019 of voorjaarscompetitie 2020 een garantie voor deelname. Voorwaarde is wel dat minimaal 4 spelers dezelfde zijn, en die spelers minimaal 50% van de wedstrijddagen gespeeld hebben. Ook moet er voor de inschrijfdatum ingeschreven zijn.

De teams die vorig jaar voor de vjc-vrijdagavond 2018 zijn uitgeloot dienen zich voor vjc-2019 dus opnieuw in te schrijven onder genoemde voorwaarden. Pas dan hebben zij recht op deelname.

EXTRA beperking voor de woensdagavond en vrijdagavondcompetities

Evenals voorgaande jaren geldt voor de inschrijvingen van de vrijdagavond (voorjaarscompetitie) en de woensdagavond (zomeravond) een EXTRA beperking, zodat zoveel mogelijk verschillende spelers voor deze twee favoriete avonden in kunnen schrijven!

De inschrijvingsbeperking is dat een team moet bestaan uit tenminste 5 spelers die ook maar aan één van deze twee competities mee doen. Dus een speler mag niet inschrijven voor zowel de woensdagavond- en de vrijdagavondcompetitie en per team dienen minstens 5 spelers opgegeven te worden!

Inschrijven voor de woensdagavond en een andere competitie dan de vrijdagavond, bijvoorbeeld de zaterdag, is wel te combineren. Indien we toch dubbele inschrijvingen krijgen, wordt de laatste inschrijving (datum en tijd van inschrijvingsmail) van het hele team niet geaccepteerd en is dus ongeldig.

Mocht blijken dat er toch nog ruimte is voor extra teams op één van deze twee avonden, dan gaan we nog proberen deze in te vullen door een extra inschrijfronde in te lassen zonder bovengenoemde EXTRA beperking.

 

Conform het gemeentelijke Activiteitenbesluit moet om 23.00 uur de baanverlichting uit.

 

 

Indeling voorjaarscompetitie 2019

Informatie over de indeling, wedstrijdprogramma, standen en reglementen vind je op: //mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/club/1271

PIT 1 Donderdagmorgen Damesdubbel 17+

Emmy Driessen
Marijke Megens
Thea Hock
Annie v.d. Hoeven
Elly Bekker
Trees Gosen
Annet Driessen
Karin Janssen
Hermien Driessen

PIT 1 Vrijdagavond Damesdubbel 17+
Jasmijn Awater
Danielle Castel
Lilian van der schoot
Yvonne Janssen
Jolanda Vergeer

PIT 1 Vrijdagavond Damesdubbel 35+
Brigitte Rutjes
Jeanette Berning
Sandra Kuster
Heidi Jeuken
Karin Grintjes

PIT 1 Vrijdagavond Gemengddubbel 35+
Petra de Kleijn
Paul Wingels
Annet Wingels
Hilaire Janssen
Annemarie Lutters
Dirk Lutters

PIT 2 Vrijdagavond Gemengddubbel 35+
Arietta Brouwer
Ingrid Haukes
Sandra de Kleijn
Joris van Kuijk
Alex ten Westeneind

PIT 3 Vrijdagavond Gemengddubbel 35+
Peter van Deelen
Karel Spann
Yvonne v.d. Broek
Tine Hoogenkamp
Noëlla de Jeager
Raymond Heijmink

PIT 1 Vrijdagavond Herendubbel 35+
Lodewijk Esser
Francois Vergeer
Antoine Lamers
Frits Lelie
W. Bach

PIT 1 Zaterdag Gemengddubbel 17+
Arie van den Bielerd
Andrea van den Bielerd
Christie de Kleyne – Barbier
Adrie Ruiter
Jan Frieling

PIT 1 Zondag jongens 10 t/m 14 jaar
Stan Lamers
Mylan Tijssen
Casper Peters
Thom Lamers

Kalender

 

B.L.O.E.M.I.G. toernooi

Zondag 13 oktober

Koek-en-Zopie toernooi

Zaterdag 28 december
Bardiensten

Najaarscompetitie 2019

Vrijdag 13 september: Team Noëlla de Jaeger

Openen: 18.30 uur  Geert-Jan Berning / sluiten  00.30 uur: Raymond Heijmink

Vrijdag 20 september: Team Arietta Brouwer

Openen: 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 27 september: Team Robin van der Hoeven

Openen 18.30 uur  Gitte van Otterloo  /  sluiten 00.30 uur : Hilaire Janssen

Vrijdag  4 oktober:  Team  Mark de Beijer

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 11 oktober: Team Lodewijk Esser

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Robert Kuster

Vrijdag 18 oktober:  Team Jasmijn Awater

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Jolanda Vergeer

Vrijdag 25 oktober: Team Noëlla de Jaeger

Openen 18.30 uur  Mark de Beijer / sluiten 00.30 uur: Raymond Heijmink

Zaterdag  14/09 – 28/09 - 19/10  : Team Ger van den Berg / Team Arie van den Bielerd

Openen en sluiten: Adrie Ruiter

Zondag  30/09  -  21/10  - 28/10 :   Jeugdteams

Openen en sluiten :  ???

Vraag?
Stel hem hier!