KNLTB Voorjaarscompetities 2019

 

Inschrijvingen Voorjaarscompetitie 2019

Alle voorjaarscompetities 2019 zijn in één inschrijfformulier samengevoegd.

Dit zijn de Voorjaarscompetitie KNLTB District Gelderland en de Zomeravondcompetitie KNLTB district Gelderland.

De KNLTB Voorjaarscompetitie’s beginnen 6 april en eindigt 6 juni 2019 (excl. inhaaldata), de KNLTB Zomeravondcompetitie begint medio mei en eindigt medio juni 2019.

Voor meer informatie zie ook www.knltb.nl

Loting

De aanvoerders van de ingeschreven teams die moeten loten worden tzt uitgenodigd in het clubhuis, daar zal geloot worden.

NIEUW!!!!!:

Teams die uitgeloot worden krijgen voor de najaarscompetitie 2019 of voorjaarscompetitie 2020 een garantie voor deelname. Voorwaarde is wel dat minimaal 4 spelers dezelfde zijn, en die spelers minimaal 50% van de wedstrijddagen gespeeld hebben. Ook moet er voor de inschrijfdatum ingeschreven zijn.

De teams die vorig jaar voor de vjc-vrijdagavond 2018 zijn uitgeloot dienen zich voor vjc-2019 dus opnieuw in te schrijven onder genoemde voorwaarden. Pas dan hebben zij recht op deelname.

EXTRA beperking voor de woensdagavond en vrijdagavondcompetities

Evenals voorgaande jaren geldt voor de inschrijvingen van de vrijdagavond (voorjaarscompetitie) en de woensdagavond (zomeravond) een EXTRA beperking, zodat zoveel mogelijk verschillende spelers voor deze twee favoriete avonden in kunnen schrijven!

De inschrijvingsbeperking is dat een team moet bestaan uit tenminste 5 spelers die ook maar aan één van deze twee competities mee doen. Dus een speler mag niet inschrijven voor zowel de woensdagavond- en de vrijdagavondcompetitie en per team dienen minstens 5 spelers opgegeven te worden!

Inschrijven voor de woensdagavond en een andere competitie dan de vrijdagavond, bijvoorbeeld de zaterdag, is wel te combineren. Indien we toch dubbele inschrijvingen krijgen, wordt de laatste inschrijving (datum en tijd van inschrijvingsmail) van het hele team niet geaccepteerd en is dus ongeldig.

Mocht blijken dat er toch nog ruimte is voor extra teams op één van deze twee avonden, dan gaan we nog proberen deze in te vullen door een extra inschrijfronde in te lassen zonder bovengenoemde EXTRA beperking.

 

Conform het gemeentelijke Activiteitenbesluit moet om 23.00 uur de baanverlichting uit.

 

 

Indeling voorjaarscompetitie 2019

Informatie over de indeling, wedstrijdprogramma, standen en reglementen vind je op: https://mijnknltb.toernooi.nl/league/DE957A10-4053-47DB-9A53-3428A1BC3E4A/club/1271

PIT 1 Donderdagmorgen Damesdubbel 17+

Emmy Driessen
Marijke Megens
Thea Hock
Annie v.d. Hoeven
Elly Bekker
Trees Gosen
Annet Driessen
Karin Janssen
Hermien Driessen

PIT 1 Vrijdagavond Damesdubbel 17+
Jasmijn Awater
Danielle Castel
Lilian van der schoot
Yvonne Janssen
Jolanda Vergeer

PIT 1 Vrijdagavond Damesdubbel 35+
Brigitte Rutjes
Jeanette Berning
Sandra Kuster
Heidi Jeuken
Karin Grintjes

PIT 1 Vrijdagavond Gemengddubbel 35+
Petra de Kleijn
Paul Wingels
Annet Wingels
Hilaire Janssen
Annemarie Lutters
Dirk Lutters

PIT 2 Vrijdagavond Gemengddubbel 35+
Arietta Brouwer
Ingrid Haukes
Sandra de Kleijn
Joris van Kuijk
Alex ten Westeneind

PIT 3 Vrijdagavond Gemengddubbel 35+
Peter van Deelen
Karel Spann
Yvonne v.d. Broek
Tine Hoogenkamp
Noëlla de Jeager
Raymond Heijmink

PIT 1 Vrijdagavond Herendubbel 35+
Lodewijk Esser
Francois Vergeer
Antoine Lamers
Frits Lelie
W. Bach

PIT 1 Zaterdag Gemengddubbel 17+
Arie van den Bielerd
Andrea van den Bielerd
Christie de Kleyne – Barbier
Adrie Ruiter
Jan Frieling

PIT 1 Zondag jongens 10 t/m 14 jaar
Stan Lamers
Mylan Tijssen
Casper Peters
Thom Lamers

Kalender
Vrijwilligersfeest
Zaterdag 19 januari (persoonlijke uitnodiging voor vrijwilligers volgt)
Algemene ledenvergadering
Vrijdag 22 februari
Marc Sport Laag Toernooi
Zaterdag 23 maart tot en met zondag 31 maart
Bardiensten

24-mrt-19
Openen: Robert
10.15-11.45 uur: Lodewijk Esser en Frits Lelie
11.45-13.15 uur: Sandra Kuster en Yvonne Janssen
13.15-14.45 uur: Wilbert Bach en Raymond Heijmink
14.45-16.15 uur: Jorrit van Eck
16.15-17.30 uur: Geertjan en Jeanette Berning
Sluiten: ?

25-mrt-19
Openen: Christie
18.15-19.45 uur: Ger van de Berg
19.45-21.00 uur: Robert van der Hoeven
21.00-22.30 uur: Yvonne van de Broek en Geert Ubbink
Sluiten: Geertjan

26-mrt-19
Openen: Tafeldienst
18.15-19.45 uur: Sandra de Kleijne en Eline Driessen
19.45-21.00 uur: Arietta Brouwer en Ingrid Eemers
21.00-22.30 uur: Arie van de Bielerd
Sluiten: Hilaire

27-mrt-19
Openen: Gitte
18.15-19.45 uur: Robert Kuster
19.45-21.00 uur: Mark de Beijer
Sluiten: Gitte

28-mrt-19
Openen en sluiten: Robert
19.30-22.30 uur: Robert Kuster

29-mrt-19
Openen: Christie
18.15-19.45 uur: Peter van Deelen
19.45-21.00 uur: Han Bisselink
21.00-22.30 uur: Adrie Ruiter en Tom Spann
Sluiten: Christie

30-mrt-19
Openen:
11.45-13.15 uur: Antoine Lamers en Wouter van de Velde
13.15-14.45 uur: Claudia Bisselink en Christie de Kleyne
14.45-16.15 uur: Jan Frieling en Petra de Kleijn
16.15-17.45 uur: Christie de Kleyne en Noella Jaeger
Sluiten: ?

Vraag?
Stel hem hier!

Pin It on Pinterest

Share This