KNLTB Zomeravondcompetitie 2019

wo 15-5-2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 GROESBEEK 1
wo 15-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 7
TV PIT 3 DIDAM 1
     
wo 22-5-2019 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 ALTB 1
wo 22-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2
TV PIT 1 LINDENHOLT 1
wo 22-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2
TV PIT 2 LINDENHOLT 2
     
wo 29-5-2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 GROOTVEN 3
wo 29-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2
TV PIT 1 BAKKERSHAAG 1
wo 29-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 7
TV PIT 3 OOIJ 2
     
wo 5-6-2019 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 RAPIDITAS 1
wo 5-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2
TV PIT 1 BEMMEL 1
wo 5-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2
TV PIT 2 DUNO 1
     
wo 12-6-2019 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 WESTERVOORT 3
wo 12-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 7
TV PIT 3 DUIVEN 2
     
wo 19-6-2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 MALDEN 2
wo 19-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2
TV PIT 2 DE KERSENPLUKKERS 1
     
wo 26-6-2019 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 LENT 1
wo 26-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 7
TV PIT 3 HUISSEN 1

Op dit moment is er nog geen inschrijving mogelijk.

Indeling
zomeravondcompetitie 2019

PIT 1 Woensdagavond Herendubbel 17+ ZOMERAVOND
Geert Jan Berning
Jorrit van Eck
Mark de Beijer
Bruno Kievits
Robert Kuster
Michel Arntz

PIT 2 Woensdagavond Herendubbel 17+ ZOMERAVOND
John Romein
Stefan Jung
Erik Jung
Roy Spann
Maïd Mehinagic

PIT 3 Woensdagavond Herendubbel 17+ ZOMERAVOND
Ger v.d. Berg
Han Bisselink
Klaus Wingels
David Janssen
Rene Rutjes
Robert van der Hoeven

PIT 1 Woensdagavond Gemengddubbel 17+ ZOMERAVOND
Arno Vermeulen
Lou Holland
Hermien Driessen
Angela Bredenhoft
Gitte van Otterloo

PIT 1 Woensdagavond Damesdubbel 17+  ZOMERAVOND
Trees Gosen
Karin Janssen
Annet Driessen
Ellis Leenders
Lieke Lamers

Kalender
Marc Sport Laag Toernooi
Zaterdag 23 maart tot en met zondag 31 maart
Bardiensten

 

10 mei 2019
Openen & Sluiten: Robert Kuster
Bardienst: team Ger van den Berg

15 mei 2019
Openen & Sluiten: Karin Janssen
Bardienst: team Peter van Deelen

17 mei 2019
Openen & Sluiten: Peter van Deelen
Bardienst: team John Romein

22 mei 2019
Openen & Sluiten: Mark de Beijer
Bardienst: team Brigitte Rutjes

24 mei 2019
Openen & Sluiten: Gitte van Otterloo
Bardienst: teams zelf onderling regelen

29 mei 2019
Openen & Sluiten: Geert-Jan Berning
Bardienst: team Lodewijk Esser

31 mei 2019
Openen & Sluiten: Hilaire Janssen
Bardienst: teams zelf onderling regelen

5 juni 2019
Openen & Sluiten: Robert Kuster
Bardienst: team Arietta Brouwer

12 juni 2019
Openen & Sluiten: Lou Holland
Bardienst: team Jasmijn Awater

19 juni 2019
Openen & Sluiten: Hilaire Janssen
Bardienst: team Petra de Kleijn

26 juni 2019
Openen & Sluiten: Gitte van Otterloo
Bardienst: spelende teams zelf regelen

 

Vraag?
Stel hem hier!

Pin It on Pinterest

Share This