KNLTB Zomeravondcompetitie 2019

wo 15-5-2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 GROESBEEK 1
wo 15-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 7
TV PIT 3 DIDAM 1
     
wo 22-5-2019 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 ALTB 1
wo 22-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2
TV PIT 1 LINDENHOLT 1
wo 22-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2
TV PIT 2 LINDENHOLT 2
     
wo 29-5-2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 GROOTVEN 3
wo 29-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2
TV PIT 1 BAKKERSHAAG 1
wo 29-5-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 7
TV PIT 3 OOIJ 2
     
wo 5-6-2019 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 RAPIDITAS 1
wo 5-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2
TV PIT 1 BEMMEL 1
wo 5-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2
TV PIT 2 DUNO 1
     
wo 12-6-2019 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 WESTERVOORT 3
wo 12-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 7
TV PIT 3 DUIVEN 2
     
wo 19-6-2019 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 MALDEN 2
wo 19-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2
TV PIT 2 DE KERSENPLUKKERS 1
     
wo 26-6-2019 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1
TV PIT 1 LENT 1
wo 26-6-2019 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 7
TV PIT 3 HUISSEN 1

Op dit moment is er nog geen inschrijving mogelijk.

Indeling
zomeravondcompetitie 2019

PIT 1 Woensdagavond Herendubbel 17+ ZOMERAVOND
Geert Jan Berning
Jorrit van Eck
Mark de Beijer
Bruno Kievits
Robert Kuster
Michel Arntz

PIT 2 Woensdagavond Herendubbel 17+ ZOMERAVOND
John Romein
Stefan Jung
Erik Jung
Roy Spann
Maïd Mehinagic

PIT 3 Woensdagavond Herendubbel 17+ ZOMERAVOND
Ger v.d. Berg
Han Bisselink
Klaus Wingels
David Janssen
Rene Rutjes
Robert van der Hoeven

PIT 1 Woensdagavond Gemengddubbel 17+ ZOMERAVOND
Arno Vermeulen
Lou Holland
Hermien Driessen
Angela Bredenhoft
Gitte van Otterloo

PIT 1 Woensdagavond Damesdubbel 17+  ZOMERAVOND
Trees Gosen
Karin Janssen
Annet Driessen
Ellis Leenders
Lieke Lamers

Kalender

 

B.L.O.E.M.I.G. toernooi

Zondag 13 oktober

Koek-en-Zopie toernooi

Zaterdag 28 december
Bardiensten

Najaarscompetitie 2019

Vrijdag 13 september: Team Noëlla de Jaeger

Openen: 18.30 uur  Geert-Jan Berning / sluiten  00.30 uur: Raymond Heijmink

Vrijdag 20 september: Team Arietta Brouwer

Openen: 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 27 september: Team Robin van der Hoeven

Openen 18.30 uur  Gitte van Otterloo  /  sluiten 00.30 uur : Hilaire Janssen

Vrijdag  4 oktober:  Team  Mark de Beijer

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 11 oktober: Team Lodewijk Esser

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Robert Kuster

Vrijdag 18 oktober:  Team Jasmijn Awater

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Jolanda Vergeer

Vrijdag 25 oktober: Team Noëlla de Jaeger

Openen 18.30 uur  Mark de Beijer / sluiten 00.30 uur: Raymond Heijmink

Zaterdag  14/09 – 28/09 - 19/10  : Team Ger van den Berg / Team Arie van den Bielerd

Openen en sluiten: Adrie Ruiter

Zondag  30/09  -  21/10  - 28/10 :   Jeugdteams

Openen en sluiten :  ???

Vraag?
Stel hem hier!