Bestuur en Commissies

Tennisvereniging PIT is aangesloten bij de KNLTB en maakt deel uit van het District Gelderland.

TV PIT bestaat uit zo’n 210 leden waarvan een aantal vrijwilligers het bestuur en de commissies vormen, zie onderstaand overzicht.

Bestuur

Voorzitter: dagelijks bestuur
Geert-Jan Berning (voorzitter@tvpit.nl)

Penningmeester: dagelijks bestuur
Hilaire Janssen (penningmeester@tvpit.nl)

Secretariaat: dagelijks bestuur | webredactie | contactpersoon competitie | contactpersoon lescoördinatie
Karin Janssen (secretariaat@tvpit.nl)

Leden
Raymond Heijmink: (toernooicommissie@tvpit.nl) | contactpersoon toernooicommissie | contactpersoon activiteitencommissie
Gitte van Otterloo: (ledenadministratie@tvpit.nl)  | ledenadministratie | vrijwilligerscoördinatie | nieuwe leden begeleiding
Robert Kuster:  | contactpersoon Open Laagcommissie|  contactpersoon toernooicommissie
Christie de Kleijne: notulist | ondersteuning secretariaat | nieuwe ledenbegeleiding

Commissies

Toernooicommissie

Voorzitter
Raymond Heijmink

Leden

Robert Kuster
Sandra de Kleijn
Wilbert Bach
Noella de Jaeger

PR commissie

Voorzitter
Karel Spann

Activiteitencommissie

Voorzitter
Marion van Raaij
Tevens contact met bestuur via Raymond Heijmink

Leden
Mark de Beijer (inkoop drank)
Petra de Kleijn   

Lou Holland

Jolanda Vergeer                                                                                                              

Terrein/Baancommissie

Voorzitter
Adrie Ruiter

Leden
Geert Ubbink
Ewald Besselink
Peter van Deelen
Bram van der Hoeven
Robert van der Hoeven
Ger van den Berg
Hennie Maas
Frits Vermeulen

Jeugd commissie

Voorzitter
vacature

Leden
Sandra Kuster

Overige leiders/beheerders

KNLTB competitie

Verenigings Competitieleider (VCL)
Arie van den Bielerd
Tevens contact met bestuur via Karin Janssen

Hoog-Laag competitie

Competitieleider 
Noëlla de Jaeger
Tevens contact met bestuur via Karin Janssen

Les coördinatie

Alexander Elfrink

Website

Webmaster
Dirk Lutters

Webredactie
Karin Janssen

Ledenadministratie

Gitte van Otterloo

Vrijwilligersbeleid

Gitte van Otterloo

Nieuwe leden begeleiding

Christie de Kleyne – Barbier

Kalender

 

B.L.O.E.M.I.G. toernooi

Zondag 13 oktober

Koek-en-Zopie toernooi

Zaterdag 28 december
Bardiensten

Najaarscompetitie 2019

Vrijdag 13 september: Team Noëlla de Jaeger

Openen: 18.30 uur  Geert-Jan Berning / sluiten  00.30 uur: Raymond Heijmink

Vrijdag 20 september: Team Arietta Brouwer

Openen: 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 27 september: Team Robin van der Hoeven

Openen 18.30 uur  Gitte van Otterloo  /  sluiten 00.30 uur : Hilaire Janssen

Vrijdag  4 oktober:  Team  Mark de Beijer

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 11 oktober: Team Lodewijk Esser

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Robert Kuster

Vrijdag 18 oktober:  Team Jasmijn Awater

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Jolanda Vergeer

Vrijdag 25 oktober: Team Noëlla de Jaeger

Openen 18.30 uur  Mark de Beijer / sluiten 00.30 uur: Raymond Heijmink

Zaterdag  14/09 – 28/09 - 19/10  : Team Ger van den Berg / Team Arie van den Bielerd

Openen en sluiten: Adrie Ruiter

Zondag  30/09  -  21/10  - 28/10 :   Jeugdteams

Openen en sluiten :  ???

Vraag?
Stel hem hier!