Van de Toernooicommissie (TOC)

De Toernooicommissie (TOC) van TV PIT bestaat uit:

  • Raymond Heijmink (voorzitter)
  • Robert Kuster
  • Noëlla de Jaeger
  • Wilbert Bach
  • Sandra de Kleijn

De taken van de commissie bestaan uit het organiseren van de diverse TV PIT toernooien zoals:

  • Rabobank clubkampioenschappen mix, Clubkampioenschappen dubbel en Clubkampioenschappen enkel
  • Koek-en-Zopie Toernooi

Verder zijn er nog enkele toernooien die door diverse leden binnen de club worden georganiseerd, in samenspraak met de Toernooicommissie.

De toernooiwerkzaamheden zijn onder andere:

  • het maken en publiceren van de inschrijfformulieren
  • het maken van een indeling en speelschema, waarbij rekening wordt gehouden met de speelsterkte (het is dus zowel voor beginners als gevorderden mogelijk om mee te doen)
  • het draaien van tafeldienst tijdens de toernooien.
  • het noteren en bekend maken van de uitslagen.
  • het verzorgen voor de prijzen.

Tijdens de toernooien is sportiviteit en gezelligheid belangrijk.

De TOC raad iedereen aan om regelmatig de PIT site te bezoeken, om op de hoogte te blijven van de actuele toernooi informatie. Hierdoor voorkom je dat je te laat bent met de inschrijving.

Voor informatie, tips of assistentie kun je terecht bij de commissieleden.

Wij wensen iedereen veel tennis plezier!

 

TV PIT Toernooicommissie

 

Kalender

 

B.L.O.E.M.I.G. toernooi

Zondag 13 oktober

Koek-en-Zopie toernooi

Zaterdag 28 december
Bardiensten

Najaarscompetitie 2019

Vrijdag 13 september: Team Noëlla de Jaeger

Openen: 18.30 uur  Geert-Jan Berning / sluiten  00.30 uur: Raymond Heijmink

Vrijdag 20 september: Team Arietta Brouwer

Openen: 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 27 september: Team Robin van der Hoeven

Openen 18.30 uur  Gitte van Otterloo  /  sluiten 00.30 uur : Hilaire Janssen

Vrijdag  4 oktober:  Team  Mark de Beijer

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur : Mark de Beijer

Vrijdag 11 oktober: Team Lodewijk Esser

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Robert Kuster

Vrijdag 18 oktober:  Team Jasmijn Awater

Openen 18.30 uur en sluiten 00.30 uur: Jolanda Vergeer

Vrijdag 25 oktober: Team Noëlla de Jaeger

Openen 18.30 uur  Mark de Beijer / sluiten 00.30 uur: Raymond Heijmink

Zaterdag  14/09 – 28/09 - 19/10  : Team Ger van den Berg / Team Arie van den Bielerd

Openen en sluiten: Adrie Ruiter

Zondag  30/09  -  21/10  - 28/10 :   Jeugdteams

Openen en sluiten :  ???

Vraag?
Stel hem hier!